Aktualności

Dzień Wiosny
Z okazji Dnia Wiosny w naszej szkole odbyły się dwie imprezy, które przyciągnęły wszystkich obecnych uczniów naszej szkoły.
Pierwszą z nich był wielobój sprawnościowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Prowadząca pani Bona Szaban zmotywowała uczniów do rywalizacji między klasami i świetnej zabawy. Zwycięzcą tego wieloboju została klasa II d i III mieszana , drugie miejsca zajęła klasa III a, a zaszczytne miejsce III - klasa i c.
Następnie, po krótkiej przerwie na boisku szkolnym odbył się turniej siatkówki.
W kategorii klas I - miejsce 1 zajęła klasa Ia, miejsce 2 - klasa Ic, zaś miejsce 3 - Ib.
W kategorii klas II - miejsce 1 zajęła klasa IIc, miejsce 2 - klasa IIa, zaś miejsce 3 - IIb.
W kategorii klas III - miejsce 1 zajęła klasa IIIb, miejsce 2 - klasa IIIc, zaś miejsce 3 - IIId.
data publikacji: 2012-04-03 13:06

Współpraca
Są pierwsze efekty wizyty przedstawiciela piłkarzy Zagłębia Lubin w naszej szkole. W najbliższy poniedziałek piłkarze klubu Chojnowianka z grupy młodzik (to ta grupa młodych piłkarzy tak oklaskiwanych podczas wizyty Costy Nhamoinesu), wraz z trenerem Piotrem Seheniewiczem udadzą się do Lubina, by zobaczyć mecz ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Jagiellonią Białystok.
Młodzi piłkarze wyjdą na środek boiska za rękę z piłkarzami Zagłębia w świetle kamer telewizji. Zapraszamy do oglądania :)
data publikacji: 2012-04-03 13:04

Miss....trzynie :)
Dnia 16.03.2012 roku odbił się turniej piłki siatkowej dziewcząt w Złotoryi o puchar dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Złotoryi.
Turniej dla naszych dziewczyn rozpoczął się doskonale. W pierwszym meczu reprezentantki naszego gimnazjum pewnie pokonały miejscowe Gimnazjum nr 1 w 2 setach 2:0.
W kolejnym meczu wynik ten został powtórzony. Tym razem nasze panie pokonały koleżanki z Wilkowa.
W ostatnim spotkaniu nie biorące udziału w turnieju gospodynie rozmiotły :) nas 2:0. Wyróżnienie indywidualne dla najlepszej siatkarki turnieju otrzymała uczennica klasy IIc - znana nam wszystkim Klaudia Kania :)
Dziewczyny wyjechały z zawodów zadowolone - z pucharem i dyplomem za pierwsze miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.
Marta Bandziak i Kamil Czajkowski
data publikacji: 2012-04-03 13:02

Turniej Wiedzy i Umiejętności w Ruchu Drogowym
20 marca 2012 Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie zorganizował Turniej Wiedzy i Umiejętności w Ruchu Drogowym dla uczniów III klas gimnazjalnych. Turniej ten odbył się w szkole przy ulicy Wojska Polskiego.
Naprzeciw siebie stanęły 3- osobowe drużyny, które zmierzyły się w trzech konkurencjach:
- test zasad i przepisów o ruchu drogowym
- tor sprawnościowy – jazda rowerem
- punkt praktycznego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
W turnieju wzięło udział aż 6 drużyn z naszego gimnazjum, przygotowywanych przez p. Bonę Szaban.
Miło nam poinformować, że miejsce I w zawodach zdobyła drużyna z .................... :) Gimnazjum nr 1 w składzie:
- Alicja Nowak
- Honorata Zachary
- Patryk Szuszkiewicz
data publikacji: 2012-04-03 12:55

Spotkanie Biskupa z uczniami
16 marca 2012 roku w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie Biskupa Legnickiego - Stefana Cichego z przedstawicielami chojnowskich szkół. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć widowisko przygotowane przez młodzież Gimnazjum nr 1 poświęcone Patronowi Szkoły - Janowi Pawłowi II.